Код B272
| Зовнішні розміри | 210/100/140 мм |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код B272
| Зовнішні розміри | 210/100/140 мм |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 51180
| Стать | універсальний |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Голандія |
Код 25246
Код 76383
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код V76411
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код V76412
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код 8502
| Тип | брязкальця |
Код 8501
| Тип | брязкальця |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код B273
| Зовнішні розміри | 210/100/140 мм |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 315068
| Стать | універсальний |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 8505
| Тип | брязкальця |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код BX1778Z
Код 41522SK
| Країна виробник | Румунія |
| Стать | для хлопчиків |
| Вік | 0-12 m |