Код OPS-LN-29-094
| Тип гальм | дискові механічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 24 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | Leon |
Код OPS-LN-29-094
| Тип гальм | дискові механічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 24 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | Leon |
Код 18PK1007
| Тип гальм | Ножний + обідній |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 1 |
| Тип | Дитячі |
| Допустима вага | 36 кг |
| Brand | Ghost |
Код 18PK1008
| Тип гальм | Ножний + обідній |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | для дівчаток |
| Тип | Дитячі |
| Допустима вага | 36 кг |
| Brand | Ghost |
Код 18PK1009
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код RB18-22-RED
| Тип | Дитячі |
| Brand | RoyalBaby |
Код SP550-99-044-015
| Тип | Триколісний |
| Колеса | поліуретанові |
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | 10 м-3 роки |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Brand | Doona |
Код SP550-99-032-015
| Тип | Триколісні |
| Brand | Doona |
Код SP550-99-033-015
| Стать | універсальний |
| Тип | Триколісні |
| Розмір пакунку | 33,9 x 61 x 25,1 см |
| Допустима вага | 20 кг |
| Вік | 10 м-3 роки |
| Brand | Doona |
Код OPS-FR-26-602
| Тип гальм | дискові 160/160 |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 21 |
| Тип | Гірські |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. |
| Допустима вага | до 110 кг. |
| Brand | Formula |
Код RB16-22-RED
| Тип | Дитячі |
| Brand | RoyalBaby |
Код 21245100
| Тип гальм | ободниє |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | універсальний |
| Допустима вага | 36 кг |
| Brand | KTM |
Код OPS-FR-24-296
| Тип гальм | дискові, механічні |
| матеріал рами | Метал |
| кількість швидкостей | 7 |
| Тип | Міські |
| Brand | Formula |
Код OPS-LN-29-108
| матеріал рами | алюміній, полегшена |
| кількість швидкостей | 6 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | Formula |
Код OPS-LN-27.5-109
3
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 24 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | до 110 кг. |
| Brand | Leon |
Код 86LA6005
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 86LA6002
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 65KA1118
Код 65LA1079
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 65KA1121
Код 52029169345
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 18 швидкостей (2X9) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 120 кг |
| Brand | Spirit |
Код 86LA6004
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код OPS-LN-29-105
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 18 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | Leon |
Код 65LA1082
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 65KA1130