Код 21242130
| Тип гальм | ободниє |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 7 швидкостей (1X7) |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 60 кг |
| Brand | KTM |
Код 21242130
| Тип гальм | ободниє |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 7 швидкостей (1X7) |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 60 кг |
| Brand | KTM |
Код 21242100
| Тип гальм | ободниє |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 7 швидкостей (1X7) |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 60 кг |
| Brand | KTM |
Код 41008140
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 24 швидкості (3X8) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 120 кг |
| Brand | Haibike |
Код 22814118
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 8 швидкостей (1X8) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 106 кг |
| Brand | KTM |
Код 22809103
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 9 швидкостей (1X9) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 106 кг |
| Brand | KTM |
Код 22811108
| матеріал рами | алюміній |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 105 кг |
| Brand | KTM |
Код 22811138
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 9 швидкостей (1X9) |
| Стать | універсальний |
| Допустима вага | 105 кг |
| Brand | KTM |
Код 22811113
| матеріал рами | алюміній |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | KTM |
Код 20150103
| Тип | Гірські |
| Brand | KTM |
Код EB11
| кількість швидкостей | 7 |
| Тип | Електровелосипед |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | 2E |
Код EB16
| кількість швидкостей | 7 |
| Тип | Електровелосипед |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | 2E |
Код EB17
| Тип гальм | дискові |
| кількість швидкостей | 7 |
| Тип | Електровелосипед |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | 2E |
Код 06714.00
| Тип | Триколісні |
| Brand | Chicco |
Код 4100150945
| Тип | Гірські |
| Brand | Haibike |
Код A28 white
| Тип | Триколісні |
| Вік | Від 2 років |
| Brand | Lorelli |
Код 15573
| Тип | Триколісні |
| Brand | Babyhit |
Код 203220
| Тип | Триколісні |
| Brand | Baby Tiger |
Код Kinderkraft.Трехколесный велосип
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kinderkraft |
Код 201956
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kinderkraft |
Код 4051024861
| Тип | Міські |
| Brand | Wirona |
Код 20155108
| Тип | Гірські |
| Brand | KTM |
Код 4051024861
Код 5337
| Тип | Триколісні |
| Brand | Geoby |
Код 240147
| Тип | Електро |
| Brand | Airwheel |