Код 201958
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kinderkraft |
Код 201958
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kinderkraft |
Код OPS-FRK-16-159
| Тип гальм | Ободной (передній), Ножной |
| матеріал рами | Метал |
| кількість швидкостей | 1 |
| Тип | Дитячі |
| Допустима вага | до 35 кг |
| Brand | Formula |
Код LO-HAARI GREEN EMERALD
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | 18 - 60 місяців |
| Brand | Lionelo |
Код ATW-BS12-SILVER
| Особливості, примітки | висота сидіння регулюється /41-51 см (від підлоги) висота керма регулюється /60-65 см (від підлоги) |
| Тип | Дитячі |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вік | 2-4 роки |
| Brand | Miqilong |
Код OPS-FR-20-064
| Тип гальм | ножний |
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Дитячі |
| Brand | Formula |
Код OPS-DIS-27.5-050
| Тип гальм | ободні V-brake |
| матеріал рами | сталь |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. |
| Допустима вага | до 90 кг |
| Brand | Discovery |
Код OPS-DIS-27.5-047
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 21 |
| Максимальне навантаження, кг. | 110 кг. |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Гарантія | 18 місяців |
| Вік | 12 років + |
Код OPS-FR-24-240
| Тип гальм | ножний |
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Міські |
| Brand | Formula |
Код 11500-green
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kidzmotion |
Код T-381/7 turquoise
| Тип | Триколісні |
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | від 1 до 3 років |
| Brand | Tilly |
Код ATW-BS16-SILVER
| Особливості, примітки | висота керма регулюється /50-60 см (від підлоги) |
| Тип | Дитячі |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вік | 3-6 років |
| Brand | Miqilong |
Код OPS-FR-20-049
| Тип | Дитячі |
Код OPS-FR-24-287
| Тип гальм | ободниє |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 6 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | Formula |
Код OPS-FR-26-476
| Тип гальм | ободниє |
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 21 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Міські |
| Brand | Formula |
Код CM18-4-YEL
| Тип | Дитячі |
| Brand | RoyalBaby |
Код S380-7Red
| Тип | Триколісні |
| Brand | Qplay |
Код OPS-FR-26-453
| Тип гальм | ободниє |
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 21 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | Formula |
Код ATW-RM16-PINK
| Особливості, примітки | висота сидіння регулюється /50-60 см (від підлоги) висота керма регулюється /68-73 см (від підлоги) |
| Тип | Дитячі |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вік | 3-6 років |
| Brand | Miqilong |
Код 632-106-2
| Максимальне навантаження, кг. | 20 кг |
| Тип | Триколісні |
| Розмір пакунку | 37х25х66 см |
| Країна виробник | Франція/Китай |
| Вік | 2 роки + |
| Brand | Globber |
Код 00066912
| Тип | Триколісні |
| Вік | 1,5- 5 років |
| Brand | Lionelo |
Код OPS-FR-20-065
| Тип гальм | ножний |
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Дитячі |
| Brand | Formula |
Код 348739
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kinderkraft |
Код OPS-FR-24-276
| Тип гальм | дискові механічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 21 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Brand | Formula |
Код OPS-D-28-206
| Тип гальм | ножний Ободниє |
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Міські |
| Brand | Dorozhnik |