Код 473-100
| Тип | Двоколісний |
| Колеса | Розмір коліс, передні/задні: 125 мм (ширина 22 мм) |
| Вік | Від 6 років |
| Brand | Globber |
Код 473-100
| Тип | Двоколісний |
| Колеса | Розмір коліс, передні/задні: 125 мм (ширина 22 мм) |
| Вік | Від 6 років |
| Brand | Globber |
Код SR-160629-LEMON
| Розмір пакунку | 58*27*18 см |
| Колеса | Термопластическая резина/полиуретан |
| Вік | 1 рік + |
| Brand | Scoot&Ride |
Код SR-160629-STEEL
4
| Тип | Триколісний |
| Розмір пакунку | 18х27х58 см |
| Вік | від 1 року |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Scoot&Ride |
Код J08053
| Особливості, примітки | 2 безшумні гумові передні шини |
| Гарантія | 2 місяця |
| Brand | Janod |
Код 300314
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kinderkraft |
Код 1050000244/camo
| Тип | Трюковий |
| Brand | Tempish |
Код SR-210621-LEOPARD
| Розмір пакунку | 26*16*56 см |
| Колеса | Термопластическая резина/полиуретан |
| Допустима вага | 50 кг |
| Вік | 12 m + |
| Brand | Scoot&Ride |
Код 4110441108
| Допустима вага | 90 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Brand | Plastkon |
Код 2040AM
3
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 162 x 42 x 53 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 1050000243/camo
| Тип | Трюковий |
| Brand | Tempish |
Код 00052913
| Стать | універсальний |
| Тип | Триколісні |
| Розмір пакунку | 110 х 108 х 50 см |
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | 1-3 роки |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Lionelo |
Код LO-TRIS PLUS BEIGE SAND
| Особливості, примітки | батьківська ручка; сумка для речей; сидіння, що обертається |
| Тип | Триколісний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вік | 18 m+ |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Lionelo |
Код 300008
| Тип | Триколісні |
| Brand | Kinderkraft |
Код 250161
| Тип | Трюковий |
| Brand | Hipe |
Код 646-210
| Максимальне навантаження, кг. | 20/50 |
| Тип | Триколісний |
| Brand | Globber |
Код 961AM
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 160*45*53 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код RB14-18-PNK
| Тип | Дитячі |
| Brand | RoyalBaby |
Код 250865
| Тип | Трюковий |
| Допустима вага | 100 кг |
| Вік | 8 років + |
| Brand | Hipe |
Код 250864
| Тип | Трюковий |
| Розмір пакунку | 71.5х62х12.5 см |
| Допустима вага | 100 кг |
| Вік | 8 років + |
| Brand | Hipe |
Код 250863
| Тип | Трюковий |
| Допустима вага | 100 кг |
| Вік | 8 років + |
| Brand | Hipe |
Код 00051392
| Стать | універсальний |
| Тип | Триколісні |
| Вік | 1,5 -5 років |
| Brand | Lionelo |
Код CM14-1-black
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | для хлопчиків |
| Тип | Дитячі |
| Вік | 4-5 років |
| Brand | RoyalBaby |
Код CM14-1-blue
| матеріал рами | сталь |
| кількість швидкостей | 1 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Дитячі |
| Вік | 4-5 років |
| Brand | RoyalBaby |
Код ROTR00002
| Тип | Триколісні |
| Допустима вага | 30 кг |
| Вік | 12 m + |
| Brand | MoMi |