Код 519003519
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519003519
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519002411
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519002409
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 73794
| Тип | Шасі |
| Матеріал | метал, пластик |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Mima |
Код 30375
| Тип | Шасі |
| Матеріал | Метал |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 25024
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Mima |
Код 519002413
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 73795
| Тип | Шасі |
| Brand | Mima |
Код BZ10109-02
| Тип | Шасі |
| Brand | Babyzen |
Код BZ10109-01
| Тип | Шасі |
| Brand | Babyzen |
Код 521000313
| Ширина шасі | 68,5 см |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 140-155 х 68,5 х 104-122 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колеса | резиновые с подшипниками |
| Амортизація | на задних колесах |
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 521002513
| Вік | 0-36 міс |
| Brand | Cybex |
Код 519002295
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519002297
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519003499
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519002299
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519003511
| Ширина шасі | 60 см |
| Комплектація | шасси |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519002627
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519002625
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519002623
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519003509
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |