Код 12102704
| Тип | Кімнатний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 12102704
| Тип | Кімнатний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код EKM001K
| потужність | 250 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Занурювальний |
| Brand | Esperanza |
Код SWS25BS
| Додаткова інформація | частота /433 МГц |
| Особливості, примітки | тенденція температури зовнішнього повітря один датчик відстань на відкритій місцевості/до 30 м |
| Гарантія | 12 місяців |
Код 146020
| Тип | віконний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 471001
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код HD-Y120T
| Додаткова інформація | DC двигун |
| потужність | 1200 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
Код 382027
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кухонний таймер |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код CCB001BTBK
Код 141028
| Тип | Для ожарювання |
| Гарантія | 12 міс. |
Код EKH003W
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Плита |
| Brand | Esperanza |
Код 141024
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 191006
| Тип | Для грунту, компосту |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 25329_TRUST
Код E650E
| Джерело живлення | Батарейки |
| Тип | для вух/носа |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код SM-H110BSN
| потужність | 700 Вт |
| Тип | Сендвічниця |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 12204154
| Тип | Вуличний/кімнатний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 141023
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 14401160
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для холодильника |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 2E-PCS301BK
Код 14103060
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для духовки і гриля |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код HD-522
| Додаткова інформація | зйомний фільтр DC двигун |
| потужність | 1800 Вт |
| Колір | чорний із золотистим |
| Гарантія | 12 міс. |
Код BH-9360
| Тип | електронні |
| Brand | Berlinger Haus |
Код DA-70853