Код 00000017922
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 450 Вт |
| Тип | міксер ручний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000017922
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 450 Вт |
| Тип | міксер ручний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022152
| потужність | 450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Ручний |
| Brand | Electrolux |
Код HT450B38
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 450 Вт |
| Тип | міксер ручний |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код 00000020101
| потужність | 400 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код M550CSDC
| Додаткова інформація | легка очистка DC-мотор постійного струму зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині |
| потужність | 550 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код 71071500
| Тип | міксер |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Bosch |
Код 00000013416
| Країна виробник | Румунія |
| Споживана потужність, Вт | 750 Вт |
| Тип | міксер ручний |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Brand | Braun |
Код 00000012895
| Країна виробник | Румунія |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Тип | міксер ручний |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Brand | Braun |
Код 00000020103
| Тип | Стаціонарний |
| Brand | Gorenje |
Код 00000020257
| Додаткова інформація | Від'єднання міксера від підставки Планетарне обертання насадок Покращена технологія замішування тіста Чаша найбільшого об'єму у своєму класі |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Стаціонарний |
| Гарантія | 24 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Kenwood |
Код ESM3310
| потужність | 450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код 00000015314
| потужність | 450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Electrolux |
Код HR3750/00
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 450 Вт |
| Тип | міксер ручний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код KSTM-8043
| Додаткова інформація | легка очистка
протиковзкі ніжки
кришка, що захищає від розбризкування
відсік / |
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код HR3781/10
| потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |