Код 00000022432
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Polaris |
Код 00000022432
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Polaris |
Код 00000019543
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів | 3 |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000020064
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів | 21 |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | Braun |
Код HR2657/90
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код SHB6552BK
| Додаткова інформація | ергономічна ручка ніж з нержавіючої сталі TITANIUM Quad Blade Technology |
| потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 00000022172
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код B1000GE
| Додаткова інформація | автоматичне відключення /при перегрузке мірна шкала на ємності мотор змінного струму перемикач ВКЛ./ВИКЛ. та режимів роботи ніж з чотирма лезами |
| потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022430
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Polaris |
Код 0X22111379
| Країна виробник | Китай |
| Тип | блендер |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Braun |
Код 00000017820
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 850 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Braun |
Код 00000020831
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 41 x 6.8 x 6.8 см |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | Braun |
Код 00000022778
| потужність | 180 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | KitchenAid |
Код 00000018621
| Країна виробник | Словенія |
| Дод. характеристики | 4-лезовий ніж QuattroBlade Pro з нержавіючої сталі Ручка SoftTouch Пластикові деталі, які контактують з продуктами, не містять бісфенол А |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Bosch |
Код 00000022767
| потужність | 1200 Вт |
| Тип | Стаціонарний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Brand | KitchenAid |