Код 11699
| Тип | м'ясорубка |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Polaris |
Код 11699
| Тип | м'ясорубка |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Polaris |
Код ME208139
| потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код HR2711/20
| Зовнішні розміри | 27 x 37 x 28.7 см |
| Споживана потужність, Вт | 1600 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код 00000022693
| потужність | 1600 Вт |
| Матеріал корпуса | метал/пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 00000015541
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Moulinex |
Код MK-MG1501WTQ
| потужність | 240 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Panasonic |
Код 00000012822
| Країна виробник | Великобританія |
| Зовнішні розміри | 29 x 37.5 x 27 см |
| Споживана потужність, Вт | 1600 Вт |
| Тип | м'ясорубка |
| Brand | Kenwood |