Код 890021
| Тип | іграшки для ванної |
| Вік | від 1 року |
| Розмір товару | 17 х 9 х 16 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 890021
| Тип | іграшки для ванної |
| Вік | від 1 року |
| Розмір товару | 17 х 9 х 16 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 10690
| Стать | для дівчаток |
| Тип | Кораблики |
| Вік | від 1 до 5 років |
| Розмір товару | 285 x 185 x 127 |
Код 04010
| Стать | універсальний |
| Тип | Кораблики |
| Вік | від 1 до 5 років |
| Розмір товару | 285 x 125 x 185 |
Код 051847
| Вік | 18 m+ |
Код 10348
| Стать | для хлопчиків |
| Тип | Кораблики |
| Вік | від 1 року |
| Розмір товару | 280 х 180 х 125 мм |
Код 005359S
| Стать | Унисекс |
| Пол дитини | Унисекс |
| Матеріал | пластик |
| Вік | Від 6-ти місяців |
Код 73489
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 9027
| Тип | іграшки для ванної |
| Вік | 6 м+ |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 171126
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
Код 171140
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
Код E72724
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вік | 12-36 міс |
| Розмір товару | 11х13х15 см |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
Код 012335
| Вік | 9 м+ |
Код BT2628Z
Код 051881
| Вік | 12 міс + |
| Країна реєстрації бренду | Італія |