Код 00000021091
| потужність | 800 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 00000021091
| потужність | 800 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 00000014016
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Тип | тостери |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Braun |
Код HD2517/90
| потужність | 830 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код E3T1-3ST
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код 24200-56
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | тостер |
| Таймер | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код 00000020451
| потужність | 800 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів | 6 |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 23510-56
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код 23334-56
| потужність | 1100 Вт |
| Тип | тостер |
| Brand | Russell Hobbs |
Код 23520-56
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код 00000015019
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | тостери |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Brand | Kenwood |
Код 00000014018
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Тип | тостери |
| Матеріал | Метал |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Kenwood |
Код 00000014189
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Тип | тостери |
| Матеріал | Метал |
| Brand | Kenwood |
Код 00000022599
| потужність | 900 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість режимів | 6 |
| Таймер | Є |
| Автовідключення | Є |
| Гарантія | 24 мес. |
Код 00000024337
| потужність | 900 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000011168
| Тип | тостер |
| Номінальна потужність | 900 Вт |
| Brand | De |
Код 00000015978
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019226
| потужність | 900 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Кількість режимів | 6 |
| Автовідключення | Є |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019227
| Тип | тостер |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | De |
Код 00000022400
| потужність | 2000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | електрогриль |
| Автовідключення | Є |
| Brand | DeLonghi |