Код BW 53117
| Країна виробник | Китай |
| Тип | надувний басейн |
Код BW 53117
| Країна виробник | Китай |
| Тип | надувний басейн |
Код BW 69037
| Вага (без упаковки) | 11,17 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 28271
Код BW 57274
| Тип | надувний басейн |
Код Intex 64488
| Вага (без упаковки) | 11,5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код BW 56432
Код BW 56408
| Тип | каркасний басейн |
Код Intex 28202
| Роз'єми і порти | Дитячі |
Код 28212
Код 28273
Код 56709
Код BW 56418
| Країна виробник | Китай |
| Тип | каркасний басейн |
| Вага (без упаковки) | 39 кг |
Код Intex 26790
| Вага (без упаковки) | 86 кг |
Код BW 56456
Код Intex 26792
| Тип | каркасний басейн |