Код 140A
| Допустима вага | 50 кг |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 140A
| Допустима вага | 50 кг |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 3080AB
3
| Розмір пакунку | 52х17х21 см |
| Допустима вага | 30 кг |
| Вік | 2-5 роки |
| Brand | Falk |
Код 2041C
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 138х42х53 см |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 2065AB
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 132x42x54 см |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 961B
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 131 x 45 x 53 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 2040AM
3
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 162 x 42 x 53 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 961AM
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 160*45*53 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 2040N
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 181*42*62 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 967N
| Тип | Трактор на педалях |
| Допустима вага | до 30 кг |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 2076N
3
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 1171*42*60 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 2060AB
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 162 х 54 х 66 см |
| Вік | 3-7 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 1040AB
| Допустима вага | 50 кг |
| Вік | 3-7 років |
| Brand | Falk |
Код 3090B
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 162*54*66 |
| Вік | 3-7 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 4000AB
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 162*54*66 |
| Вік | 2-5 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 1040AM
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 192*53*66 |
| Вік | 3-7 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 2060AM
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 195*54*66 |
| Вік | 3-7 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 3090M
| Допустима вага | 50 кг |
| Вік | 36 міс + |
| Brand | Falk |
Код 2070Y
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 203*53*70 |
| Вік | 3-7 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 1010W
3
| Тип | Трактор на педалях |
| Розмір пакунку | 230х60х79 см |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 2086W
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 222 х 58 х 75 см |
| Вік | 3-7 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 9096
| Тип | Трактор на педалях |
| Допустима вага | 35 кг |
| Вік | Від 2 років |
| Brand | Venus |
Код 9078
| Тип | Трактор на педалях |
| Допустима вага | 35 кг |
| Вік | Від 2 років |
| Brand | Venus |
Код 01-001
| Тип | Трактор на педалях |
| Гарантія | 3 міс |
| Допустима вага | 35 кг |
| Вік | Від 3 років |
| Brand | Micromax |
Дитячий веломобіль — це машина з педалями, безпечний і простий в управлінні транспорт для малюка. Впоратися з керуванням веломобіля під силу дітям вже у віці 2-3 років, і кататися на велокарті можна до 7-8 років. «Агусік» пропонує купити веломобілі для дітей за чесними цінами з швидкою доставкою — в Києві кур'єрська доставка щодня, в інші міста ...
Дитячий веломобіль — це машина з педалями, безпечний і простий в управлінні транспорт для малюка. Впоратися з керуванням веломобіля під силу дітям вже у віці 2-3 років, і кататися на велокарті можна до 7-8 років. «Агусік» пропонує купити веломобілі для дітей за чесними цінами з швидкою доставкою — в Києві кур'єрська доставка щодня, в інші міста відправляємо замовлення кожен день!
Ми знаємо, наскільки різні смаки у дітей, тому зібрали різноманітну колекцію велокартів:
Малюки обожнюють веломобілі за схожість зі справжніми авто — у велокартів великі надувні колеса, зручне сидіння, легке в управлінні кермо. Надувні колеса забезпечують тиху їзду по асфальту, веломобілі маневрені, і дитина зможе легко повертати в потрібному напрямку.
Звертайте увагу на такі параметри:
Під час їзди на машинці дитина тренує м'язи ніг, розробляє суглоби, стає більш витривалою, розвиває швидкість реакції і вміння орієнтуватися в просторі. А ще ганяти на веломобілі — це просто весело! Порадуйте дитину надійним і красивим велокартом, нехай дитяче дозвілля проходить позитивно і з користю!
Less