Код ZCY-HPA12-OLIVE
| Особливості, примітки | висота сидіння регулюється /(40-50 см) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Miqilong |
Код ZCY-HPA12-OLIVE
| Особливості, примітки | висота сидіння регулюється /(40-50 см) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Miqilong |
Код 39630
| Стать | універсальний |
| Тип | Триколісний |
| Допустима вага | 20 кг |
| Вік | 18 m+ |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | FreeOn |
Код B-600Orange
| Стать | універсальний |
| Розмір пакунку | 71х31х17 см. |
| Допустима вага | 30 кг |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Qplay |
Код 260C
| Тип | Дитячий транспорт |
| Розмір пакунку | 91 x 34 x 37 см |
| Вік | 1-3 роки |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Falk |
Код 00-00305196
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | 18 m+ |
| Brand | Kinderkraft |
Код ROBI00053
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | 36 міс + |
| Brand | MoMi |
Код ZCY-RVA12-BLACK
| матеріал рами | алюміній |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вік | 2-5 роки |
| Brand | Miqilong |
Код ZCY-RVA12-PINK
| матеріал рами | алюміній |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вік | 2-5 роки |
| Brand | Miqilong |
Код LO-ALEX PLUS GREEN FOREST
| Гарантія | 24 місяці |
| Вік | 2 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Lionelo |
Код 043933
| Стать | універсальний |
| Тип | Дитячі |
| Допустима вага | 30 кг |
| Вік | 2 роки + |
| Brand | Lionelo |
Код YT16B2
| матеріал рами | Метал |
| Особливості, примітки | висота сидіння регулюється /(28-35,5 см від підлоги) підшипники 5 класу |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | YVolution |
Код YT16P2
| матеріал рами | Метал |
| Особливості, примітки | висота сидіння регулюється /(28-35,5 см від підлоги) підшипники 5 класу |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | YVolution |
Код 00066910
| Гарантія | 12 міс. |
| Вік | 24 міс+ |
| Brand | Lionelo |
Код 00052985
| Розмір пакунку | 39х88х64 см |
| Допустима вага | 30 кг |
| Вік | Від 2 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Lionelo |
Код E1099
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 14 днів |
| Вік | 3-4 роки |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Hape |
Код 4036
| Вік | 12 m + |
| Країна реєстрації бренду | Нова Зеландія |
| Brand | Wishbone |
Код J03285
| Стать | універсальний |
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | 2 роки + |
| Brand | Janod |
Код B-200Red
| Тип рами | алюмінієва |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | від 2 до 4 років |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Qplay |