Код 0624-Q
| Комплектація | У набір входить: основа, циферблат, стрілки, 18 карток, 24 фішки, маркер, інструкція, аксесуари |
| Матеріал | Пластик, картон |
| Вік | Від 4 років |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 0624-Q
| Комплектація | У набір входить: основа, циферблат, стрілки, 18 карток, 24 фішки, маркер, інструкція, аксесуари |
| Матеріал | Пластик, картон |
| Вік | Від 4 років |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 50819
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Вік | 3+ |
Код 50814
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Вік | 3+ |
Код DJ08932
| Стать | Унисекс |
| Пол дитини | Унисекс |
| Матеріал | Картон |
Код 50734
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Вік | 3+ |
Код DJ08157
| Стать | Унисекс |
| Пол дитини | Унисекс |
| Матеріал | Картон |
| Вік | Від 3 років |
Код DJ09232
| Стать | Унисекс |
| Пол дитини | Унисекс |
| Вік | Від 3 років |
Код DJ08166
| Стать | Унисекс |
| Пол дитини | Унисекс |
| Матеріал | Картон |
| Вік | Від 3 років |
Код BL010
| Стать | універсальний |
| Вік(якщо є) | 5+ |
| Гарантія | 6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | пластик |
Код JS008
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 6 кг |
| Матеріал | пластик |
Код 51601
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Вік | 18М + |
Код 9548
| Тип | Ігровий набір |
| Матеріал | пластик |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 10830
| Тип | Розвиваючі |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | Голандія |
Код 10831
| Тип | Розвиваючі |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | Голандія |
Код 51602
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Вік | 18М + |