Код BH-219B
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | Анатомічний дизайн |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код BH-219B
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | Анатомічний дизайн |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код BH-323R
| Тип | Ванночка |
| Матеріал | пластик, силікон |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код BH-218P
| Тип | Гірка для купання |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 7 мес+ |
Код BH-328PY
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | Антиковзне покриття Складані Термодатчик |
| Вага (без упаковки) | 1.5 кг |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код BH-327Y
| Тип | Ванночка |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 42349
| Країна виробник | Словенія |
Код 17350
| Тип | Інфрачервоний |
Код 18200
| Країна виробник | Польща |
| Особливості, примітки | 3 режими роботи, Гнучкий наконечник, М'які силіконові насадки, Насадки різних розмірів |
| Тип | електричний аспіратор |
| Матеріал | Медичний силікон, Пластик |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код HA-B27 BLUE
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 38717230
| Особливості, примітки | Спеціальні присоски для надійної фіксації сидіння в ванній |
| Вага (без упаковки) | 1,2 кг |
| Вік | від 6 до 15 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 38957240
| Особливості, примітки | злив води |
| Тип | Ванночка |
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | від 0 до 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 38088406
| Тип | Ванночка |
| Вік | 0-12 міс |
Код 401212
| Тип | Манікюрний набір |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код F662
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сидіння для купання |
| Вік | 5+ m. |
| Країна реєстрації бренду | Англія |
Код 18300
| Країна виробник | Польща |
| Особливості, примітки | 3 режими роботи; Заспокійливі мелодії; М'які силіконові насадки; Насадки за розмірами. |
| Тип | Електронний |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 31113620
| Вага (без упаковки) | 144 гр. |
| Матеріал | пластик |
Код A032004
Код A032002
Код A032007
| Тип | набір з догляду |
| Вага (без упаковки) | 600 гр |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код B0127
| Тип | електричний аспіратор |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
Код 48648
| Країна виробник | Словенія |
| Тип | Ванночка |
| Матеріал | ПВХ, Метал |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
Код 16912873