Код 79645.78
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Chicco |
Код 79645.78
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Chicco |
Код 79421.76
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Chicco |
Код 79421.79
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Brand | Chicco |
Код 79421.60
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Brand | Chicco |
Код 79421.85
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Brand | Chicco |
Код 79650.87
| Тип | ліжечко |
| Матеріал | Метал + пластик + тканина |
| Вік | від 2 до 4 років |
Код 79421.35
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Brand | Chicco |
Код 79420.79
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 94 х 60 х 105 см |
| Багажний кошик | є |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Chicco |
Код 79420.85
| Комплектація | Чохол на ноги універсальний(для люльки і прогулочної коляски).¶Дощовик для прогулочної коляски.¶На |
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 94 х 60 х 105 см |
| Автокрісло | 63 х 45 х 57 см |
| Brand | Chicco |
Код 79420.76
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Brand | Chicco |
Код 79270.85
Код 79270.51
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Brand | Chicco |
Код 79866.55.04
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Chicco |