Код 1300001633/41
| Тип | Фігурні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Brand | Tempish |
Код 1300001633/41
| Тип | Фігурні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Brand | Tempish |
Код 1300001711
| Тип | Фігурні |
| Призначення | для фігурного катання |
| Brand | Tempish |
Код 130000218
| Тип | Розсувні |
| Призначення | Льодовий спорт |
| Brand | Tempish |
Код 130000219
| Тип | Розсувні |
| Призначення | Льодовий спорт |
| Brand | Tempish |
Код 130000174/41
| Тип | Фігурні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Brand | Tempish |
Код 1300001834
| Тип | Розсувні |
| Призначення | Льодовий спорт |
| Brand | Tempish |
Код 1300001835
| Тип | Розсувні |
| Призначення | Льодовий спорт |
| Brand | Tempish |
Код 130000179
| Тип | Фігурні |
| Brand | Tempish |
Код 1300000219
| Тип | Хокейні |
| Brand | Tempish |
Код PW117CE308905/34-37
| Гарантія | 6 місяців |
| Brand | Action |
Код 45739
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шезлонг-гойдалка |
| Вік | 0-3 року |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
Код 1300000208
| Тип | Фігурні |
| Призначення | Льодовий спорт |
| Brand | Tempish |
Код 130000029
| Тип | Хокейні |
| Призначення | Спортивні, для гри в хокей |
| Brand | Tempish |
Код 1300001616
| Тип | Фігурні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Brand | Tempish |
Код 1300000153/47
| Тип | Хокейні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Brand | Tempish |
Код 13000002067
| Brand | Tempish |
Код K35001B
3
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стіл |
| Матеріал | дерево |
| Вік | 2-7 років |
Код SA0027
| Тип | Двоколісний |
| Гарантія | 730 днів |
| Допустима вага | 100 кг |
| Вік | 5-14 років |
| Brand | Micro |
Код BD-29
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 30,5 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код OPS-DIS-26-518
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 21 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 90 кг |
| Brand | Discovery |
Код OPS-FR-26-631
| Тип гальм | дискові 160/160 |
| матеріал рами | Метал |
| кількість швидкостей | 21 |
| Тип | Гірські |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. |
| Допустима вага | до 110 кг. |
| Brand | Formula |
Код OPS-FR-26-638
| Тип гальм | дискові 160/160 |
| матеріал рами | Метал |
| Тип | Для підлітків |
| Допустима вага | до 110 кг. |
| Brand | Formula |
Код 00075967
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 45 см |
| Комплектація | Москітна сітка Обмежувальний поручень (Бампер) |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 48 x 45 x 102 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | поліуретан |
Код 00075966
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шасі | 59 см |
| Комплектація | Антимоскітна сітка, Дощовик, Кошик для покупок, Люлька, Матрацик, Прогулянковий блок |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 90 х 59 х 103 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Багажний кошик | Є |