Код 230122ZW01
| Ширина шасі | 50-60 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Діаметр коліс | передні колеса- 8,5 дюймів задні колеса- 12 дюймів |
| Вік | з народження до 3-4 років |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Bugaboo |
Код 230122ZW01
| Ширина шасі | 50-60 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Діаметр коліс | передні колеса- 8,5 дюймів задні колеса- 12 дюймів |
| Вік | з народження до 3-4 років |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Bugaboo |
Код IC1413
| Ширина шасі | 60 см |
| Комплектація | шасі, 2 люльки, 2 прогулянкових сидіння, 2 спальні мішки, 2 дощовика на люльки, 2 дощовика на сиде |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 95-105х60х72 см. |
| Тип коляски | для двійні |
| Колеса | поліуретан |
| Амортизація | є пружини |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
Код 230122AQ01
| Ширина шасі | 60 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 90 х 47 х 18 см |
| Діаметр коліс | передніх коліс: 21,5 см задніх коліс: 30,5 см |
| Вік | з народження до 3-4 років |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Код 180154GM02
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 117х60х85 см |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Bugaboo |
Код 180154MC01
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 117х60х85 см |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Вік | з народження до 4 років |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Bugaboo |
Код 519001983
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 519001981
Код 2320132562-1
| Ширина шасі | 61 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Діаметр коліс | передні колеса- 16 см, задні колеса- 26 см |
| Вік | для дітей від народження до 3 років. |
| Brand | Hartan |
Код 2351112445
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Діаметр коліс | передні колеса- 16 см, задні колеса- 26 см |
| Амортизація | є |
| Вік | для дітей від народження до 3 років. |
| Brand | Hartan |
Код 519001979