Код 520002107
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 520002107
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 520002921
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 520002117
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 521000275
| Тип | прогулянкові коляски |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 520002167
| Тип | прогулянкові коляски |
| Матеріал | Метал, текстиль |
| Вік | 6 м+ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 520002175
| Тип | Універсальні і трансформери |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 520002177
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Багажний кошик | немає |
| Автокрісло | З можливістю установки |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 73577
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Babyhit |
Код E-465BK
| Ширина шасі | 62 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | ні |
| Комплектація | Шасі коляски з 4-ма надувними колесами Прогулянковий блок з капюшоном і бампером Кошик для покупок |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Колеса | надувні, гума |
| Діаметр коліс | Діаметр передніх коліс 22,5 см Діаметр задніх коліс 29 см |
Код IT-980CY
Код BZ10104-04/BZ10109-02/BZ10110-04
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 52 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Регулювання спинки | багатопозиційна плавне регулювання |
| Перекидна ручка | ні |
| Тип коляски | універсальні |
| Багажний кошик | Є |
Код BZ10109-02/595411/595511
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 0-36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Babyzen |
Код BZ10109-01/BZ10216-10/BZ10108-11
| Тип | універсальні |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Babyzen |
Код 230162RD01
| Регулювання спинки | є |
| Перекидна ручка | є |
| Комплектація | люлька, прогулянковий блок, дощовик |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Амортизація | регульована |
| Вік | з народження до 3-4 років |
Код TH 11000009
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 15 |
| Гарантія | 2 роки основній + 1 рік розширеної |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1, Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | На підшипниках, не пробивані |
| Діаметр коліс | 8 дюймів - передні; 11 дюймів - задні |
Код 519003511
| Ширина шасі | 60 см |
| Комплектація | шасси |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код TH 11000019
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 15 |
| Гарантія | 2 роки основній + 1 рік розширеної |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1, Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | На підшипниках, не пробивані |
| Діаметр коліс | 8 дюймів - передні; 11 дюймів - задні |
Код 519002627
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519003509
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519002623
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519002625
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 71018
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Brand | Babyhit |
Код IT-980SG
Код 124720207
| Ширина шасі | 61,5 см. |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 104x62x108 см. |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 0 - 36 міс. |
| Brand | Hartan |