Код 00076810
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | гума |
| Амортизація | є |
Код 00076810
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | гума |
| Амортизація | є |
Код 00076805
| Ширина шасі | 60 см |
| Комплектація | Кошик для покупок, Козирок від сонця, Бампер |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | поліуретанові |
| Амортизація | є |
Код 522002533
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Вік | 6 м+ |
| Brand | Cybex |
Код 42653
| Тип коляски | Універсальна 3 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | FreeOn |
Код ST12006EBNG
| Ширина шасі | 52 см |
| Комплектація | шасі + прогулянковий блок + бампер безпеки + кошик для покупок + дощовик |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 6-36 міс. |
| Brand | Nuna |
Код 90275
| Тип | прогулянкові коляски |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Inglesina |
Код 79866.55.04
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Chicco |
Код 520001481
| Вік | 6 міс - 4 роки |
| Brand | Cybex |
Код 520001479
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 5456/S89
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 85-110x60x93 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Колеса | поліуретан |
| Діаметр коліс | передні- 17 см задні- 28 см |
| Вік | з народження до 3 років |
Код 9901.9903.9827
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 56 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Колеса | одинарні, поліуретанові |
| Діаметр коліс | Діаметр передніх коліс 18 см Діаметр задніх коліс 24 см |
| Амортизація | відсутнє |
Код 9899.9903.9825
| Ширина шасі | 56 см |
| Ремені безпеки | Внутрішні ремені 5-ти точкові, регулюються по висоті, з м'якими плечовими накладками |
| Регулювання спинки | Спинка регулюється ременем від 115 ° до 175 ° Висота спинки 46 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Колеса | одинарні, поліуретанові |
| Діаметр коліс | Діаметр передніх коліс 18 см Діаметр задніх коліс 24 см |
Код 9900.9903.9826
| Ширина шасі | 56 см |
| Ремені безпеки | Внутрішні ремені 5-ти точкові, регулюються по висоті, з м'якими плечовими накладками |
| Регулювання спинки | Спинка регулюється ременем від 115 ° до 175 ° Висота спинки 46 см |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Колеса | одинарні, поліуретанові |
| Діаметр коліс | Діаметр передніх коліс 18 см Діаметр задніх коліс 24 см |
Код 73566
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Babyhit |
Код 521002243
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Багажний кошик | Є |
| Автокрісло | З можливістю установки |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 522002565
| Ширина шасі | 60 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | гума |
| Діаметр коліс | 18/27 см |
Код 521002513
| Вік | 0-36 міс |
| Brand | Cybex |
Код 00075966
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шасі | 59 см |
| Комплектація | Антимоскітна сітка, Дощовик, Кошик для покупок, Люлька, Матрацик, Прогулянковий блок |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 90 х 59 х 103 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Багажний кошик | Є |
Код 70736
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 00076807
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 3 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | гума |
| Діаметр коліс | 18 / |
Код 00076808
| Ширина шасі | 60 см |
| Регулювання спинки | 3 положення |
| Комплектація | Москітна сітка, дощовик, багажний кошик, чохол на ніжки |
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 3 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | гума |
Код BZ10104
| Країна виробник | Китай |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Регулювання спинки | багатопозиційна плавне регулювання |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | від 0 до 4 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код 595511/BZ10109-01
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Діаметр коліс | 13 см |
| Вік | 0-36 міс |
| Brand | Babyzen |
Код WD007-2
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Brand | Welldon |