Код CE5A0F34
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Скороварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код CE5A0F34
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Скороварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код EAF5B
| потужність | 1500 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код RK812B32
| потужність | 750 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код CE430A34
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Мультиварка скороварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код HD2139/40
| Зовнішні розміри | 36.8 x 31.4 x 34.1 см |
| Тип | Мультиварка скороварка |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код AIFO-A145
| потужність | 1700 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код EY905D10
| потужність | 2700 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код RK905A34
| потужність | 1200 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код AIFO-A150ST
| потужність | 2250 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код RK908A34
| потужність | 1500 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код FW605810
| потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код CY912830
| потужність | 1600 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Мультиварка скороварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код HD9876/90
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код 41012697
| потужність | 1350 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 172665
| Тип | Мультиварка скороварка |
| Brand | Arita |
Код SRM0600WH
| потужність | 300 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Brand | Sencor |
Код SRM0601BK
| потужність | 300 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Brand | Sencor |
Код SRM1001BK
| потужність | 400 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код SRM1000SS
| потужність | 400 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Brand | Sencor |
Код SRM1500WH
| потужність | 500 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Brand | Sencor |
Код 00000022398
| потужність | 500 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик / |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Brand | Redmond |
Код 00000012613
| потужність | 830 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Brand | Redmond |
Код MC-X45CH
| потужність | 860 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |