Код EY145310
| потужність | 1300 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код EY145310
| потужність | 1300 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код EY501D15
| потужність | 1550 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик нержавіюча сталь |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код SPR7200SS
| потужність | 1350 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код RK740532
| потужність | 750 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код CE501134
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Скороварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код EY401815
| потужність | 1500 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код RK815834
| потужність | 750 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код EY506840
| потужність | 1550 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код XXLNBA071B
| потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Kenwood |
Код EY505D15
| потужність | 1400 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код CE430834
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Мультиварка скороварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Moulinex |
Код FH2133/1W
| потужність | 1700 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | DeLonghi |
Код EAF7B
| потужність | 1800 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код E6AF1-6ST
| потужність | 1800 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код EY801D15
| потужність | 1830 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код RK901F34
| потужність | 750 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код EY855D10
| потужність | 1 700 |
| Тип | Мультіпечь |
| Brand | Tefal |
Код EY801815
| потужність | 1830 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код EY701D15
| потужність | 1 850 |
| Тип | Мультіпечь |
| Brand | Tefal |
Код EY505815
| потужність | 1550 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Tefal |