Код 351075
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 351075
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код SUPRSD120V9_TIKI
Код 00000024838
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Автовідключення | Є |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | DeLonghi |
Код FC6903/01
| Тип | Порохотяг |
| Роз'єми і порти | збір рідини; вертикальна парковка |
Код 00000022481
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000011723
| потужність | 1450 Вт |
| Тип управління | Сенсорний |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 1.512-461.0
| Тип | Пароочисник |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 00000019980
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000022522
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| Країна виробник | Румунія |
| Джерело живлення | від мережі |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код EP2224/40
| Зовнішні розміри | 37.1 x 24.6 x 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код 730813
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код AC2729/10
| Додаткова інформація | Нічний режим роботи Датчик якості повітря Таймер /1-12 годин Відстеження і управління в додатку /Clean Home+ Датчик роботи Датчик забруднення фільтра Низьке споживання енергії Функція «2-в-1» та «Тільки очищувач» з автоматичними та ручними режимами Блокув |
| Тип | Очищувач-зволожувач повітря |
Код 00000027186
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | склокераміка |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022986
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 81687975
| Колір | Білий, золотий |
Код 1.512-489.0
| Тип | Пароочисник |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 00000022217
| Тип кофе | зерновий, мелений та таблетований |
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000012772
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код EA897B10
| Тип кофе | В зернах |
| потужність | 1450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Krups |
Код NICR759
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Nivona |
Код XC8149/01
| Тип | Порохотяг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Код AC3737/10
| Додаткова інформація | Внутрішня підсвітка Нічний режим роботи Датчик якості повітря Турбо режим Датчик забруднення фільтра Датчик вологості |
| Тип | Кліматичний комплекс |
| Управління | Сенсорне |
Код EP2230/10
| Зовнішні розміри | 37.1 х 24.6 х 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |