Код 00000022709
| потужність | 1200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | кухонний комбайн |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022709
| потужність | 1200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | кухонний комбайн |
| Brand | Electrolux |
Код 00000023061
| потужність | 1200 Вт |
| Тип | кухонний комбайн |
| Brand | Electrolux |
Код AC2729/50
| Режими | 3 |
| Тип | Очищувач повітря |
| Роз'єми і порти | гігростат; таймер; Блокування керування; Дистанційне керування; нічний режим; регулювання вентиля |
Код AC2729/51
| Тип | Очищувач повітря |
Код 1.512-480.0
| Тип | Пароочисник |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код AC3055-50
| Тип | Очищувач повітря |
| Роз'єми і порти | підсвічування; обертання корпусу; індикатор заміни фільтра; нічний режим; індикатор забруднення |
Код 00000023428
| потужність | 1450 Вт |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000012884
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| потужність | 1450 |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 1.081-200.0
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 00000024313
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000014181
| Тип | парова станція |
Код 00000023181
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код GC9682/80
| Режими | спрей; вертикальне відпарювання; паровий удар; постійний пар |
| Тип | праска |
Код AC2959/53
| Тип | Очищувач повітря |
| Роз'єми і порти | дисплей; таймер; дистанційне керування ; індикатор забруднення |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Код 00000009133
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код FCM-FA900W
| напруга | 220 В - 240 В/ |
| Тип кофе | В зернах |
| потужність | 1240 Вт / |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код EP2221/40
| Зовнішні розміри | 37.1 х 24.6 х 43.3 |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код GC782D30
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | гриль прижимний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 3626294
Код 00000019987
Код SUPRSD80V9_TIKI
Код 1.195-220.0