Код 00000022602
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Кухонна машина |
| Гарантія | 60 місяців |
| Brand | Kenwood |
Код 00000022602
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Кухонна машина |
| Гарантія | 60 місяців |
| Brand | Kenwood |
Код 00000021579
| Тип | Порохотяг |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код STM7875RS
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код MMC1000RLBK
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код STM7876GD
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 00000022708
| потужність | 1200 Вт |
| Brand | Electrolux |
Код 00000021157
| Довжина | 25,5 см |
Код 00000013003
| Тип | соковижималки |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Brand | Kenwood |
Код 1.198-633.0
| Додаткова інформація | 3-кратна система фільтрів Режим Boost Функція Caps Lock |
| Тип | Побутовий |
Код ZWH/S100AZURRO
Код NN-DF383BZPE
| потужність | 1000 Вт |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Panasonic |
Код 00000011358
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Тип | кухонний комбайн |
| Матеріал | нержавіюча сталь/пластик |
Код 1.512-450.0
| Тип | Пароочисник |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 737638
| Тип | Варильна поверхня |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код SM-R940NZSASEK
Код SM-R940NZKASEK
Код 00000022343
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Кухонна машина |
| Brand | Kenwood |
Код 00000020207
| Тип | Робот-пилосос |
Код NI-GT500NTW
| Тип | праска з парогенератором |
Код 00000019259
| Країна виробник | Німеччина |
| Час зарядки | 60 хв |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код 61PW515001AE