Код 00000020785
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Кухонна машина |
| Гарантія | 60 місяців |
| Brand | Kenwood |
Код 00000020785
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Кухонна машина |
| Гарантія | 60 місяців |
| Brand | Kenwood |
Код 00000023120
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000023163
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код 788067
| Додаткова інформація | Місце для зберігання насадок Захист від алергенів Можливість використання рідких миючих засобів |
| Тип | миючий |
Код 785304
| Додаткова інформація | тримач для аксесуарів Ролик із мікрофібри, що легко знімається Гігієнічний фільтр Цифровий двигун /350 Вт Світлодіодний індикатор заряджання |
| Тип | Вертикальний |
Код STM6357GG
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 00000019061
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пінцетний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код 00000022603
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Кухонна машина |
| Brand | Kenwood |
Код FC6725/01
| Додаткова інформація | індикатор зарядки Циклонна технологія |
| Тип | Акумуляторний |
Код 00000022187
| потужність | 900 Вт |
| Кількість режимів | 5 |
| Brand | Gorenje |
Код 00000023042
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |
Код 20104803
| Гарантія | 3 роки |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 31400702
| Особливості, примітки | Дальність передачі даних від датчика 100 м на відкритій місцевості |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 304505
| Тип | Обігрівач електричний |
| Управління | Електронне |
Код 728253
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Кухонна машина |
| Матеріал | Метал |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Gorenje |
Код 61PW513000AC
Код 90-080
| Тип | Теплова гармата |
Код 31400602
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код GC9642/60
| Режими | подача пара з носика; вертикальне відпарювання; паровий удар; постійний пар |
| Тип | праска |
Код 00000020206
| Тип | Робот-пилосос |
| Поверхня використання | ковролін; плитка; паркет-ламінат; лінолеум |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код 00000019683
| Тип | Робот-пилосос |
| Поверхня використання | ковролін; плитка; паркет-ламінат; лінолеум |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код 179510003
| Тип | електрогриль |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | DeLonghi |
Код FC6728/01
| Тип | Порохотяг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |