Код SVC0725BK
| Тип | вертикальний акумуляторний |
| Управління | На ручці |
Код SVC0725BK
| Тип | вертикальний акумуляторний |
| Управління | На ручці |
Код 58GE101
| Тип | Теплова гармата |
| Управління | Механічне |
Код 00000013623
| Споживана потужність, Вт | 1200 Вт |
| Тип | кухонний комбайн |
| Матеріал | Метал |
| Brand | Kenwood |
Код SP9860/13
| Тип | електробритва |
Код 00000025989
| потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | DeLonghi |
Код 3201457
Код 695J6AA
Код 00000021026
| Тип | Акумуляторний пилосос |
Код 00000023060
| потужність | 1200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022736
| Тип | Акумуляторний пилосос |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
Код 00000009192
| Тип управління | кнопочно-механічний |
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Brand | De |
Код 1.628-360.0
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 1.324-522.0
Код 00000023087
| потужність | 2000 Вт |
| Brand | KitchenAid |
Код ROAM1R21BLK
Код 81747527
| Колір | Чорний |
| Призначення | для чоловіків |
Код 00000015884
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код GC774D30
| потужність | 2100 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Тип | гриль прижимний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 81747588
| Колір | Сріблястий |
| Призначення | для чоловіків |
Код E5KM1-6GBP
| потужність | 1200 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код HR1945/80
| потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | шнекова |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код 00000019971
| Управління | Сенсорне Електронне |
Код 00000020822
| Тип | Порохотяг |
Код 1.198-640.0
| Тип | Акумуляторний пилосос |