Код IR-C2232-BL
| Тип | праска з подачею пари |
Код IR-C2232-BL
| Тип | праска з подачею пари |
Код BFC-150S
| Тип | Витяжний |
Код FN-R1608RW
| Тип | Підлоговий |
| Управління | Механічне Пульт д/к |
Код HD-Y223PRO
| Додаткова інформація | АС мотор Soft Touch покриття |
| потужність | 1750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
Код HD-Y221PRO
| Додаткова інформація | АС мотор Soft Touch покриття |
| потужність | 1750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
Код 00000022136
| потужність | 450 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | ручний міксер |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022198
Код M460CBK
| Додаткова інформація | зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині |
| потужність | 450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код T-F400G
| потужність | 800 Вт |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 98112601
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тестер батарейок |
| Гарантія | 1 рік |
Код STS7200WH
| потужність | 930 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 00000019108
| Дод. характеристики | Облік тари, Вибір одиниць виміру |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022191
| потужність | 450 Вт |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022200
| Режими | вертикальне відпарювання суха пара паровий удар сухе прасування постійна подача пари розбризкування (спрей) |
| Тип | З паром |
Код BHD341/10
| Додаткова інформація | Петля для підвішування |
| потужність | 2100 Вт |
| Колір | Ліловий |
| Гарантія | 24 місяці |
Код D3015
| потужність | 2000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
Код IR-C2230-BUR
| Тип | праска з подачею пари |
Код HC3510/15
| Джерело живлення | мережа |
| Тип | для волосся для бороди |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код HD-CR300PT
| Додаткова інформація | дисплей кнопка для зняття насадок |
| потужність | 1200 Вт |
| Колір | Сірий з рожевим |
| Гарантія | 12 міс. |
Код 30504554
| Тип | Цифровий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код FY3446/30
| Тип | Очищувач повітря |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Код TN1400F1
| Тип | Машинка для стрижки |
| Роз'єми і порти | волога очістка¶індікатор заряду |
| Колір | Білий |
Код HD-C100
| Додаткова інформація | обертання шнура на 360 град обертання в різних напрямках |
| потужність | 1000 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |