Код EKL-F300R
| потужність | 1850 Вт /2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код EKL-F300R
| потужність | 1850 Вт /2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код HC3505/15
| Тип | Машинка для стрижки |
| Колір | зелений/чорний |
Код 2E-KG350UBK
Код CF321LF0
| Додаткова інформація | термоізольований накінечник |
| потужність | 43 Вт - 47 |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код EKL-F300W
| потужність | 1850 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код HC5020
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа |
| Тип | Для волосся |
| Колір | синий с черным |
| Гарантія | 36 місяців |
Код BHD302/30
| Тип | фен |
| Роз'єми і порти | Петля для підвішування |
| Колір | Чорний |
Код 2E-WCQ01-10
Код PP1400V0
| Додаткові функції | Автоматичне включення/вимикання |
| Тип | електронні |
| Колір | Чорний |
Код IR-C2233-GR
| Тип | праска з подачею пари |
Код EP1110F1
| Сфера застосування | суха депіліція |
| Тип | механічний |
Код T-K200
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 2E-BSSXPLLWBK
Код 26482-56
| Тип | праска з подачею пари |
Код BFC-120S
| Тип | Витяжний |
Код FN-R1608CB
| Тип | Підлоговий |
| Управління | Пульт д/к |
Код EKL-F200
| потужність | 2150 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | скло пластик нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код HC-Y30-DBS
| Джерело живлення | мережа акумулятор |
| Час зарядки | 1.1 г |
| Тип | Для волосся |
| Колір | чорний /сталь |
| Гарантія | 12 міс. |
Код CV5820F0
| Тип | фен |
| Роз'єми і порти | Захист від перегрева¶Іонізація¶Подача холодного повітря |
Код 00000022134
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручний |
| Brand | Gorenje |
Код TN3651F0
| Джерело живлення | Батарейки |
| Тип | для бороди для вух/носа |
| Гарантія | 24 місяці |
Код KS_22
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Beurer |