Код 730993
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Тип | Бутербродница |
| Матеріал | алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Gorenje |
Код 730993
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Тип | Бутербродница |
| Матеріал | алюміній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Gorenje |
Код BHD300/10
| потужність | 1600 Вт |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 24 місяці |
Код CV581LF0
| Додаткова інформація | DC двигун Технологія енергозбереження |
| потужність | 2100 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код IR-C2228-TQ
| Тип | праска з подачею пари |
Код 00000022168
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код CVC-D02PB
| Додаткова інформація | Легке очищення контейнера |
| Тип | автомобільний пилосос акумуляторний побутовий |
Код 2E-BSSXPWBL
Код AS7100
| Додаткова інформація | шнур на шарнірі вибір температури нагрівання |
| потужність | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 36 місяців |
Код D3010
| потужність | 2000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
Код USH-M-BTN-4L-W
| Додаткова інформація | Безшумна робота /під час сну і відпочинку Контроль вологості Безшумний Безперервна робота /до 10 годин |
| Тип | Зволожувач повітря |
Код SBL133OR
| Додаткова інформація | водонепроникний за класом IPX65 легко заряджається кабелем USB-C |
| потужність | 150 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 2E-BSSXPWRD
Код 452005
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 14100455
| Тип | Для духовки і гриля |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 303194
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 2E-AHC2000P
| Тип | Теплова гармата |
| Управління | Механічне |
Код 146018
| Тип | віконний |
Код 382030
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Таймер |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 35110202
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код HM_16
| Гарантія | 12 міс. |
Код KS_28
| Додаткова інформація | Скляна поверхня легко миється |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Beurer |
Код HC-Y32-B
| потужність | 4.5 Вт |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Час зарядки | 2,5 г |
| Тип | Для волосся |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
Код EKL-F18B
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |