Код 12500101
| Гарантія | 36 місяців |
Код 12500101
| Гарантія | 36 місяців |
Код EKK009
| потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Brand | Esperanza |
Код 25027_TRUST
Код B0172
| Тип | Очищувач повітря |
| Роз'єми і порти | Вугільний фільтр |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
Код 24676_TRUST
Код 24191_TRUST
Код HD-Y220PRO
| потужність | 1850 Вт |
| Колір | чорний золотистий |
| Гарантія | 12 міс. |
Код CF2133F0
| Додаткова інформація | шнур, що обертається Індикація нагріву - LED |
| потужність | 25 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код SF161LF0
| Додаткова інформація | плаваючі пластини термоізольований накінечник |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код HC-Y22-B
| потужність | 5 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Час зарядки | 1,5 г |
| Тип | Для волосся |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
Код D1500
| потужність | 2000 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код D5000
| Додаткова інформація | зйомна задня решітка для легкого очищення режим Эко |
| потужність | 1800 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код 00000021092
| потужність | 150 Вт |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 00000021901
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2150 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Brand | Redmond |
Код EKL-F340BRZ
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код SSI2800BL
| Тип | праска з подачею пари |
Код EKL-F340BG
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Елетрочайнік |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код EKL-F340R
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код 305031
| Тип | Цифровий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код TS64GJF890S
Код 452006
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |