Код 45204502
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 45204502
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 471014
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код CA6903/10
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код BH-6767
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | Гейзерна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Berlinger Haus |
Код 145003
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | віконний |
| Призначення | Уличный |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 141027
| Тип | Для ожарювання |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код BFC-100S
| Тип | Витяжний |
Код 25028_TRUST
Код 25029_TRUST
Код EKL-F17WG
| потужність | 2150 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код HC-Y20-B
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Час зарядки | 1,5 г |
| Тип | Для волосся |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
Код 38103005
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кухонний таймер |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 452024
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 30201802
| Тип | Автомобільний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 30201801
| Тип | Автомобільний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 301037
| Тип | Кімнатний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код HD-Y210
| Додаткова інформація | автоматичне змотування шнуру |
| потужність | 1750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 міс. |
Код SCG3050SS
| потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 141029
| Особливості, примітки | Довжина щупа - вимірювача температури повітря: 41 мм |
| Тип | Для ожарювання |
| Гарантія | 1 рік |
Код CV1801F0
| потужність | 1900 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
Код 38102810
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кухонний таймер |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 30106601
| Гарантія | 12 міс. |
Код 38204602
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | Тип батарейок: 3 x 1.5 В AAA |
| Тип | Таймер для миття рук і чищення зубів |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |