Код EP3246/70
| Зовнішні розміри | 36.6 х 24.7 х 43.4 |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код EP3246/70
| Зовнішні розміри | 36.6 х 24.7 х 43.4 |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код 00000023427
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000021872
| потужність | 1200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кухонна машина |
| Brand | Kenwood |
Код 00000011724
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | De |
Код 00000024492
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Тип | кавоварка |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000020212
| потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000010971
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000020375
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Автоматичний |
| Гарантія | 36 міс |
| Матеріал | метал/пластик |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000025579
| Тип кофе | зерновий |
| потужність | 1400 Вт |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Saeco |
Код 00000019965
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000022399
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000021807
| потужність | 1200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Гарантія | 60 місяців |
| Brand | Kenwood |
Код 00000019514
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| потужність | 1500 Вт |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | Siemens |
Код 00000021806
| потужність | 1200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Кухонна машина |
| Brand | Kenwood |
Код 00000016723
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019181
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Матеріал | пластик ABS, нержавеющая сталь |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000012873
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Кавомашина |
| Матеріал | метал Пластик |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000012866
| Тип | кухонний комбайн |
| Гарантія | 5 років |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Kenwood |
Код EP2235/40
| Зовнішні розміри | 43.4 x 24.7 x 36.6 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код EP4349/70
| Зовнішні розміри | 37.2 x 24.6 x 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код EP4343/70
| Зовнішні розміри | 37.2 x 24.6 x 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код EP2231/40
| Зовнішні розміри | 43.3 х 24.6 х 37.1 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код 00000022598
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код EP5447/90
| Зовнішні розміри | 37.2 x 24.6 x 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |