Код NICR820
| Тип кофе | в зернах мелена |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Nivona |
Код NICR820
| Тип кофе | в зернах мелена |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Nivona |
Код NICR799
| Тип кофе | в зернах мелена |
| потужність | 1455 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Nivona |
Код 00000015050
| потужність | 1450 Вт |
| Тип управління | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код EP3241/50
| Зовнішні розміри | 43.3 x 24.6 x 37/2 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Brand | Philips |
Код 00000020467
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 36 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000012509
| сорт кави | зерновий Мелена |
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | De |
Код 00000020335
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000020255
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Матеріал | Метал |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 00000013574
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Кавомашина |
| Матеріал | Метал і пластик |
| Brand | De |
Код EIV87675
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Electrolux |