Код 00000020249
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів | 1 |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Гарантія | від виробника |
| Матеріал | Тритан,пластик |
| Brand | Noveen |
Код 00000020249
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів | 1 |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Гарантія | від виробника |
| Матеріал | Тритан,пластик |
| Brand | Noveen |
Код 00000022268
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 1250 Вт |
| Гарантія | від виробника |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | VITEK |
Код 00000022126
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 71242711
| Тип | блендер |
| Матеріал | пластик, метал |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Bosch |
Код 731078
| Тип | блендер |
| Матеріал | пластик, метал |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 734920
| Тип | блендер |
| Матеріал | пластик, метал |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 00000019547
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів | 2 режиму швидкості |
| Тип | блендер |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000023020
| потужність | 600 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | Стаціонарний |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Brand | Edler |
Код 00000023019
| потужність | 600 Вт |
| Дод. характеристики | Номінальна напруга: 220-240 В Номінальна частота: 50/60 Гц Максимальна сила струму: 2.73 А DC двигун з мідною обмоткою Функція регулювання потужності Нога з нержавіючої сталі Леза з нержавіючої сталі Знімний шафт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Brand | Edler |
Код EKM020
| потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Esperanza |
Код 00000019551
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Brand | Polaris |
Код 00000020468
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Brand | Polaris |
Код 00000020772
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Polaris |
Код 910280241
| Тип | блендер |
| Матеріал | пластик, метал |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000023497
| потужність | 450 Вт |
| Країна виробник | Румунія |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Braun |
Код 00000013884
| Споживана потужність, Вт | 300 Вт |
| Тип | блендер |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Kenwood |
Код 910002374
| Тип | блендер |
| Матеріал | Скло, метал |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000019540
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Polaris |
Код 00000022469
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000022175
| потужність | 500 Вт |
| Тип | 1 л |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 00000021087
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Тип | Подрібнювач |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик, скло |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022468
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Brand | Polaris |
Код 00000022431
| Країна виробник | Китай |
| Дод. характеристики | блендер, защита двигателя от перегрева, PHB 1385 |
| Споживана потужність, Вт | 1350 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000022081
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Італія |