Код BW 54445
| Країна виробник | Китай |
Код BW 54445
| Країна виробник | Китай |
Код Intex 58484
| Вага (без упаковки) | 9,5 кг |
Код S1VDSTXP
| Тип | Набір для підводного плавання |
| Вага (без упаковки) | 0,88 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австралія |
Код Intex 57158
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код Intex 64148
| Вага (без упаковки) | 4,9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код Intex 64116
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Велюр-ліжко |
Код Intex 64162
| Вага (без упаковки) | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код Intex 66551
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код B0166-GR-S
5
Код B0166-AQ-M
5
Код B0166-GR-M
5
Код S1LSOANE
| Тип | Круг для плавання |
| Країна реєстрації бренду | Австралія |
Код Intex 56494
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код S1VVESDK
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | для дівчаток |
| Тип | Жилет для плавання |
Код S1VVESDN
| Стать | універсальний |
| Тип | Жилет для плавання |
| Країна реєстрації бренду | Австралія |
Код S1VVESSK
| Стать | універсальний |
| Тип | Жилет для плавання |
| Країна реєстрації бренду | Австралія |
Код S9VVESSK
| Тип | Жилет для плавання |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код S0VVESCZ
| Тип | Жилет для плавання |