Код 912/657
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 3 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 0-36 міс |
| Brand | Cam |
Код 912/657
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Тип коляски | Універсальна 3 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 0-36 міс |
| Brand | Cam |
Код 6925611221313
| Максимальна швидкість, км/год | 20 |
| Максимальне навантаження, кг. | 100 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стать | універсальний |
| Тип | електросамокат |
| Вік | 16 рокір + |
| Brand | Airwheel |
Код 520003379
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 520001247
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 520001239
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 520001245
Код 79270.51
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Brand | Chicco |
Код 79270.34
| Ремені безпеки | 5-ти точковий ремінь безпеки для дитини |
| Комплектація | Чохол на ноги для прогулочної коляски¶¶Дощовик для прогулочної коляски¶¶Компактний органайзер для а |
| Тип | універсальні 3 в 1 |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 79270.85
Код OPS-LN-27.5-109
3
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 24 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | до 110 кг. |
| Brand | Leon |
Код SP150-20-033-015
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Brand | Doona |
Код 28087
| Тип | електросамокат |
Код SP101-20-006-015
| Підтримка системи кріплення Isofix | Так |
| Brand | Doona |
Код SP150-20-032-015
Код 73798
| Тип | Універсальні і трансформери |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Mima |
Код TH 10101923
| Гарантія | 2 роки основній |
| Тип коляски | Прогулочна, Спортивна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | По ходу руху |
| Колеса | На подшипнниках |
| Діаметр коліс | 8 дюймів - передні; 15 дюймів - задні |
| Знімні колеса | Є |
Код 520002895
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 521002175
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 521002173
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Багажний кошик | Є |
| Автокрісло | З можливістю установки |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код TH 10101926
| Гарантія | 2 роки основній |
| Тип коляски | Прогулочна, Спортивна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | По ходу руху |
| Колеса | На подшипнниках |
| Діаметр коліс | 8 дюймів - передні; 15 дюймів - задні |
| Знімні колеса | Є |
Код 86LA6002
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 86LA6005
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 522002533
| Ширина шасі | 60 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Вік | 6 м+ |
| Brand | Cybex |
Код 522002549
| Ширина шасі | 60 см |
| Комплектація | шасі з колесами, прогулянковий блок з бампером, нижній кошик для покупок |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 90x60x110 см |
| Гарантія | 24 міс. |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |