Код LO-ANNET PLUS GOLDEN MOMENTS
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 57 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 6 м+ |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код LO-ANNET PLUS GOLDEN MOMENTS
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 57 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 6 м+ |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код 348510
Код 044056
| Комплектація | коляска москітна сітка тримач для пляшечки чохол для ніжок сумка для транспортування |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 101 х 50,5 х 76 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 6-48 міс |
| Brand | Lionelo |
Код 1200229/1000
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | По ходу руху |
| Діаметр коліс | 13 передні, 14.5 задні |
| Brand | ABC Design |
Код 8719323779952
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | прогумовані |
| Матеріал | Текстиль |
| Вік | 6 місяців+ |
| Brand | Greentom |
Код 8719323770829
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | прогумовані |
| Діаметр коліс | 18/21 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Вік | 6 місяців+ |
Код 8718858972302
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | прогумовані |
| Матеріал | Текстиль |
| Вік | 6 місяців+ |
| Brand | Greentom |
Код 8719323770836
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | прогумовані |
| Матеріал | Текстиль |
| Вік | 6 місяців+ |
| Brand | Greentom |
Код 8719323770843
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | прогумовані |
| Діаметр коліс | 18/21 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Вік | 6 місяців+ |
Код 8718858972319
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | прогумовані |
| Діаметр коліс | 18/21 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Вік | 6 місяців+ |
| Brand | Greentom |
Код 00-00305182
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 6 м+ |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Kinderkraft |
Код 90318
| Максимальне навантаження, кг. | 15 кг |
| Ширина шасі | 52 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | ні |
| Комплектація | Прогулянковий блок, Багажний кошик, Капюшон, Гарантійний талон, Інструкція |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
Код LO-ANNET TOUR BLACK CARBON
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 58 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | ні |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | По ходу руху |
Код LO-ANNET TOUR GREY STONE
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 58 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Регулювання спинки | 3-х позиційна |
| Комплектація | Чохол на ноги москітна сітка Підсклянник |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 58 x 45 x 84 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
Код LO-NATT GREY STONE
| Ширина шасі | 56 см |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 56 х 35 х 90 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Діаметр коліс | 18 см |
| Brand | Lionelo |
Код LO-ANNET TOUR GREEN TURQUOISE
| Ширина шасі | 58 см |
| Комплектація | Чохол на ноги москітна сітка Підсклянник |
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 58 x 45 x 84 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Положення дитини | По ходу руху |
| Колеса | EVA |
| Діаметр коліс | 27 см (задні) 19 см (передні) |
Код LO-ANNET TOUR LOVIN
| Ширина шасі | 57 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Колеса | EVA |
| Діаметр коліс | 19 см х 27 см |
| Вік | 6 м+ |
| Brand | Lionelo |
Код LO-ANNET TOUR DREAMIN
| Ширина шасі | 58 см |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Діаметр коліс | 19 см х 27 см |
| Амортизація | є |
| Вік | 6 м+ |
| Brand | Lionelo |
Код 1200229/2001
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | ні |
| Комплектація | Коляска Кошик для покупок Сонцезахисний козирок Бампер Гарантійний талон |
| Тип | прогулянкові |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колеса | гума |
| Вік | 6 м+ |
Код 44671
| Країна виробник | Китай |
| Регулювання спинки | 3 положення |
| Гарантія | 12 міс. |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | По ходу руху |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | FreeOn |
Код 1200229/2004
| Ширина шасі | 43.5 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | ні |
| Комплектація | Коляска Кошик для покупок Сонцезахисний козирок Бампер Гарантійний талон |
| Тип коляски | Прогулочна |
| Колеса | гума |
| Вік | 6 м+ |
Код 520003517
Код 71499
Код 25879
| Вік | 6 міс - 4 роки |
| Brand | X-Lander |