Код 00000019982
| Brand | Braun |
Код 00000019982
| Brand | Braun |
Код 00000012449
| Матеріал корпуса | скло |
| Тип | звичайний |
| Brand | Kenwood |
Код 00000019228
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019229
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000015977
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2000 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019896
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000015982
| Додаткова інформація | 3-х уровневая защита: автоматическое отключение, когда вода начинает кипеть- термическое отключен |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 25 x 18 x 22.5 |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Код 00000020777
| потужність | 800 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Тип | Термопот |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Polaris |
Код 00000022797
| потужність | 2400 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Brand | KitchenAid |
Код 00000022796
| потужність | 2400 Вт |
| Brand | KitchenAid |
Код 00000023087
| потужність | 2000 Вт |
| Brand | KitchenAid |