Код KO261130
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Зовнішні розміри | 22.1 х 19.1 х 21.8 |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код KO261130
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Зовнішні розміри | 22.1 х 19.1 х 21.8 |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код 00000021041
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Kenwood |
Код HD9355/90
| Матеріал корпуса | Метал |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 00000022272
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2000 W |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Метал / |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Ariete |
Код 00000021725
| потужність | 2000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Дод. характеристики | Винтажный стиль |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Матеріал | Метал |
| Brand | Ariete |
Код 00000013025
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2000 W |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Метал |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | Ariete |
Код 00000022128
| Країна виробник | Словенія |
| Зовнішні розміри | 25.1 х 26.8 х 18.8 см |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 1630 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Кераміка |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022129
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Тип | звичайний |
| Brand | Gorenje |
Код 00000020948
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 25.6 x 15.2 x 25.2 |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Braun |
Код 00000018515
| потужність | 700 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Термопот |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Brand | Polaris |
Код 00000016107
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2400 Вт |
| Тип | звичайний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код 0X21010019
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Braun |
Код 00000020834
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Тип | звичайний |
| Brand | Electrolux |
Код 731081
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 00000013902
| потужність | 2000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | DeLonghi |
Код KI772D38
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Tefal |
Код 00000022130
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Brand | Gorenje |
Код 00000010161
| Країна виробник | Румунія |
| Дод. характеристики | Система быстрого закипания: 200 мл за 45 секунд,Кнопка открывания крышки,Легкое использование и чист |
| Зовнішні розміри | 18 х 20.3 х 26.3 |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
Код 00000010030
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Brand | Braun |
Код 00000010033
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Braun |
Код 0WSJM11002
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Brand | Kenwood |
Код 00000020815
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Скло |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Polaris |
Код 0WSJM51002
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Brand | Kenwood |
Код 00000016727
| Додаткова інформація | Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2000 Вт |
| Тип | звичайний |
| Brand | DeLonghi |