Код 00000022525
| потужність | 1800 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000022525
| потужність | 1800 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000021912
| Споживана потужність, Вт | 2150 Вт |
| Тип | звичайний |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000022318
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | скло |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Скло |
| Країна реєстрації бренду | Росія |
Код 00000019565
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | термоскло |
| Brand | Polaris |
Код K17GWE
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Gorenje |
Код 00000019571
| Країна виробник | Китай |
| Тип | електричний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик, скло |
| Brand | Polaris |
Код 00000020961
| потужність | 1950 Вт |
| Тип | звичайний |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Polaris |
Код 00000019137
| Споживана потужність, Вт | 23.5х20х16.5 |
| Тип | звичайний |
| Матеріал | Метал |
| Brand | Gorenje |
Код 00000021427
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 1850 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Polaris |
Код 6511683
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ariete |
Код 00000017789
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | звичайний |
| Brand | Electrolux |
Код 00000018529
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | від виробника |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Polaris |
Код HD9329/06
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Зовнішні розміри | 22.5 х 19.3 х 19.8 |
| Споживана потужність, Вт | 1920 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код 00000015022
| потужність | 3000 Вт. |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Braun |
Код 00000015021
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Braun |
Код 00000014988
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 23.5 x 24 x 15 см |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 00000013909
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Braun |
Код 00000019155
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2150 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код 00000019138
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 1630 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Кераміка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Gorenje |
Код 00000021932
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Дисковый (скрытый) |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Tefal |
Код 00000010032
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Braun |
Код 00000021928
| потужність | 2 200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дисковый (скрытый) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Tefal |
Код 00000019563
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 1200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Кераміка |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Polaris |
Код 00000020835
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Electrolux |