Код 00000022102
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Зовнішні розміри | 225 х 200 х 174 мм |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
Код 00000022102
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Зовнішні розміри | 225 х 200 х 174 мм |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
Код 00000021727
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик, скло |
| Brand | Delfa |
Код 00000022104
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик, скло |
| Brand | Edler |
Код 00000022105
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | нержавіюча сталь, скло |
| Brand | Edler |
Код SWK1816YL
| потужність | 2000 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Sencor |
Код 00000022103
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | звичайний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Edler |
Код 00000020143
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2150 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
| Brand | VITEK |
Код 00000021900
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2150 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Redmond |
Код 00000021899
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Redmond |
Код 00000020344
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000022083
| Країна виробник | Росія |
| Тип | звичайний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | VITEK |
Код 00000020767
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Polaris |
Код EKL-F19B
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик /з елементами з нержавіючої сталі |
| Brand | Ardesto |
Код EKL-F1BG
| потужність | 1500 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код HD4646/70
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Зовнішні розміри | 24.9 х 16.6 х 23 |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Код EKL-F100
| потужність | 2150 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | скло пластик |
| Brand | Ardesto |
Код EKK012
| потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | пластик, скло |
| Brand | Esperanza |
Код 00000020191
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | звичайний |
| Brand | Polaris |
Код 00000020796
| Тип | звичайний |
| Brand | Polaris |
Код 00000019577
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 2200 W |
| Гарантія | 36 міс |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000018532
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 685814
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Brand | Gorenje |
Код 00000020462
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Gorenje |
Код 00000020145
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | звичайний |
| Brand | Gorenje |