Код 00000024199
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик, нержавіючf сталь |
| Brand | Braun |
Код 00000024199
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик, нержавіючf сталь |
| Brand | Braun |
Код 00000024198
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик, нержавіючf сталь |
| Brand | Braun |
Код HD9318/00
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Philips |
Код K15ORAB
| потужність | 2 400 |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Gorenje |
Код KO330830
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Зовнішні розміри | 26.2 х 17.4 х 17.4 |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код KO260130
| потужність | 1800 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Tefal |
Код HD9350/90
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Philips |
Код HD9351/90
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Philips |
Код 00000022978
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Платик, скло |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022178
| потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код HD9365/10
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | біопластик |
| Brand | Philips |
Код 00000019244
| Додаткова інформація | Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. |
| Тип | звичайний |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000017909
| потужність | 2000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Гарантія | 24 міс. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000017910
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 26.5 х 23 х 23 см |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | DeLonghi |
Код 0X21010024
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Braun |
Код 00000021038
| потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Brand | Electrolux |
Код HD9359/90
| Матеріал корпуса | Метал |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код E7GK1-8BP
| потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022546
| потужність | 2000 Вт |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022784
| потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | KitchenAid |
Код 00000022785
| потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Brand | KitchenAid |
Код 6632636
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Delfa |
Код 6655212
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Delfa |
Код 00000021726
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 22 x 20.5 x 16 |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Delfa |