Код EP2220/10
| Зовнішні розміри | 37.1 х 24.6 х 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код EP2220/10
| Зовнішні розміри | 37.1 х 24.6 х 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код 00000024775
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Тип | кавоварка |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | DeLonghi |
Код NICR560
| Тип кофе | в зернах мелена |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Nivona |
Код 00000025511
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000026079
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000021711
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Тип | електротурка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Brand | Delfa |
Код 71248018
| Країна виробник | Китай |
| Тип | кавоварка |
| Матеріал | пластик |
| Brand | VITEK |
Код 8915
| Країна виробник | Китай |
| Тип | кавоварка |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Brand | Polaris |
Код СD 6700
| Тип кофе | Мелена |
| потужність | 600 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Крапельна |
| Brand | ERGO |
Код 00000020748
| Тип | Гейзерна |
| Матеріал | алюміній |
| Brand | Polaris |
Код 00000015307
| Країна виробник | Швеція |
| Зовнішні розміри | 31.5 х 28.5 х 19 см |
| Тип | Крапельна |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик, скло |
| Brand | Electrolux |
Код 6662
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кавомашина |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Brand | Polaris |
Код 910013236
| Країна виробник | Китай |
| Тип | кавоварка |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000021929
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Крапельна |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код 00000022521
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Крапельна |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | Braun |
Код HD7461/00
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Крапельна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код 910003592
| Тип | Кавомашина |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 8264
| Країна виробник | Китай |
| Тип | кавоварка |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Brand | Polaris |
Код 00000020820
| потужність | 800 Вт |
| Тип | Рожкова |
| Brand | Polaris |
Код 00000019111
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 800 Вт |
| Тип | Рожкова |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Brand | Polaris |
Код CE 7700
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 850 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Рожкова |
| Brand | ERGO |
Код 910003508
| Країна виробник | Китай |
| Тип | кавоварка |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000021066
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 850 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Polaris |
Код 00000019662
| Тип кофе | Мелений |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 33x28x18,8 |
| Тип | кавоварка |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Матеріал | Скло |
| Brand | DeLonghi |