Код 00000023120
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000023120
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000009192
| Тип управління | кнопочно-механічний |
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Brand | De |
Код 00000015884
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 00000012884
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| потужність | 1450 |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000023428
| потужність | 1450 Вт |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000009133
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000024313
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000023181
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код FCM-FA900W
| напруга | 220 В - 240 В/ |
| Тип кофе | В зернах |
| потужність | 1240 Вт / |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код EP2221/40
| Зовнішні розміри | 37.1 х 24.6 х 43.3 |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код NICR520
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| потужність | 1455 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Nivona |
Код 00000009976
| Тип | Автоматичний |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Матеріал | пластик |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000015561
| потужність | 1450 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000020166
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019254
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000018784
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантія | 36 міс |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000014179
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000024838
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Автовідключення | Є |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000022481
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| Споживана потужність, Вт | 1450 вт |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000011723
| потужність | 1450 Вт |
| Тип управління | Сенсорний |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019980
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Кавомашина |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1450 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | DeLonghi |
Код EP2224/40
| Зовнішні розміри | 37.1 x 24.6 x 43.3 |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код 00000022522
| Тип кофе | У зернах, мелений |
| Країна виробник | Румунія |
| Джерело живлення | від мережі |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000022986
| Тип кофе | Зерновий, мелена |
| потужність | 1450 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |