Код 00000020258
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1100 Вт |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 міс. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000020258
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1100 Вт |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 міс. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000012421
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000015048
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000017346
| Тип кофе | Мелений |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Номінальна потужність | 1470 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Метал / |
| Brand | Electrolux |
Код 00000020797
| Тип кофе | Мелений |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Номінальна потужність | 1350 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Polaris |
Код 00000023244
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019590
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 850 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Polaris |
Код 00000023245
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| Тип | Рожкова |
| Автовідключення | нема |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000018350
| Тип | Гейзерна |
| Матеріал | нержавіюча сталь 18/10 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Kela |
Код 00000012511
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 30.5 х 18.5 х 24 |
| Тип | кавоварка |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
Код 00000011697
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | пластик/метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000011394
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 31.5 x 26 x 29 |
| Споживана потужність, Вт | 1100 Вт |
| Тип | кавоварка |
| Автовідключення | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
Код 00000011492
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Метал / |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 00000011404
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Метал / |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код 00000011405
| Тип кофе | Молотий та чалди |
| потужність | 1100 Вт |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000011925
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Метал / |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000011719
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Метал / |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000011791
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Метал / |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 00000011567
| Тип кофе | Молотий та чалди |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000021156
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000020736
| Тип | Рожкова |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Метал |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000023041
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Автовідключення | Є |
| Гарантія | 24 міс. |
Код 00000024577
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000023042
| Тип кофе | мелений та таблетований |
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | DeLonghi |