Код BZ10104-04/BZ10109-02/BZ10110-04
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 52 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Регулювання спинки | багатопозиційна плавне регулювання |
| Перекидна ручка | ні |
| Тип коляски | універсальні |
| Багажний кошик | Є |
Код BZ10104-04/BZ10109-02/BZ10110-04
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шасі | 52 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Регулювання спинки | багатопозиційна плавне регулювання |
| Перекидна ручка | ні |
| Тип коляски | універсальні |
| Багажний кошик | Є |
Код 2700167
| Brand | Magura |
Код RB20-22С-RED
| Тип | Дитячі |
| Brand | RoyalBaby |
Код 2700082
| Brand | Magura |
Код BZ10109-02/595411/595511
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1 |
| Багажний кошик | Є |
| Вік | 0-36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Babyzen |
Код BZ10109-01/BZ10216-10/BZ10108-11
| Тип | універсальні |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Babyzen |
Код 52029159450
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 10 швидкостей (1x10) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 120 кг |
| Brand | Spirit |
Код 52029159455
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 10 швидкостей (1x10) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 120 кг |
| Brand | Spirit |
Код 230162RD01
| Регулювання спинки | є |
| Перекидна ручка | є |
| Комплектація | люлька, прогулянковий блок, дощовик |
| Тип | універсальні 2 в 1 |
| Амортизація | регульована |
| Вік | з народження до 3-4 років |
Код 4100120940
| Тип | Міські |
| Brand | Haibike |
Код 41008144
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 24 |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 120 кг |
| Brand | Haibike |
Код 7192
| Тип | Машинки |
| Розмір пакунку | 134 х 81.5 х 58 см |
| Brand | INJUSA |
Код TH 11000009
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 15 |
| Гарантія | 2 роки основній + 1 рік розширеної |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1, Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | На підшипниках, не пробивані |
| Діаметр коліс | 8 дюймів - передні; 11 дюймів - задні |
Код 519003511
| Ширина шасі | 60 см |
| Комплектація | шасси |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 20156138
| Тип | Гірські |
| Brand | KTM |
Код 20156108
| Тип | Гірські |
| Brand | KTM |
Код 20156103
| Тип | Гірські |
| Brand | KTM |
Код 20155133
| Тип | Гірські |
| Brand | KTM |
Код 6025
| Тип | квадроцикли |
| Розмір пакунку | 102 x 64 x77.5 см |
| Вік | від 7 років |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Brand | INJUSA |
Код TH 11000019
| Розміри коляски(у розкладеному виді) | 15 |
| Гарантія | 2 роки основній + 1 рік розширеної |
| Тип коляски | Універсальна 2 в 1, Прогулочна |
| Багажний кошик | Є |
| Положення дитини | У обидві сторони |
| Колеса | На підшипниках, не пробивані |
| Діаметр коліс | 8 дюймів - передні; 11 дюймів - задні |
Код 519002627
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519002625
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |
Код 519002623
| Тип | Шасі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 519003509
| Тип | Шасі |
| Brand | Cybex |