Код 000000505
| Brand | Evenflo |
Код 000000505
| Brand | Evenflo |
Код 520002115
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 520002107
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 520002117
| Вік | від 6 мес |
| Brand | Cybex |
Код 520002921
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Cybex |
Код 65LA1088
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 65LA1091
| Тип | Дитячі |
| Brand | Ghost |
Код 52029169355
| Тип гальм | дискові гідравлічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 18 швидкостей (2X9) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гірські |
| Допустима вага | 120 кг |
| Brand | Spirit |
Код 521000275
| Тип | прогулянкові коляски |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 3060219106
Код AA.05.12.01.0003
| Особливості, примітки | IPX5 |
| Тип | електросамокат |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Segway |
Код 520002167
| Тип | прогулянкові коляски |
| Матеріал | Метал, текстиль |
| Вік | 6 м+ |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 520002177
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Багажний кошик | немає |
| Автокрісло | З можливістю установки |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 520002175
| Тип | Універсальні і трансформери |
| Вік | від 6 мес + |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Cybex |
Код 73577
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Brand | Babyhit |
Код 6925611221047
| Максимальна швидкість, км/год | 16 |
| Максимальне навантаження, кг. | 100 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стать | універсальний |
| Гарантія | 6 кг |
| Вік | 16 рокір + |
| Brand | Airwheel |
Код 4093024956
4
| Тип | Міські |
| Brand | Wirona |
Код E-465BK
| Ширина шасі | 62 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | ні |
| Комплектація | Шасі коляски з 4-ма надувними колесами Прогулянковий блок з капюшоном і бампером Кошик для покупок |
| Тип | прогулянкові коляски |
| Колеса | надувні, гума |
| Діаметр коліс | Діаметр передніх коліс 22,5 см Діаметр задніх коліс 29 см |
Код IT-980CY
Код 520004375
| Положення дитини | за рухом автомобіля |
| Brand | Cybex |
Код 52028138145
| Тип гальм | дискові механічні |
| матеріал рами | алюміній |
| кількість швидкостей | 16 швидкостей (2x8) |
| Стать | універсальний |
| Тип | Гравійні |
| Brand | Spirit |
Код AA.05.12.02.0003
| Особливості, примітки | IPX5 |
| Тип | електросамокат |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Segway |
Код 75324
| Тип акумулятора | акумулятор |
| Тип | електромобіль |
| Розмір пакунку | 116х95х108 |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Brand | INJUSA |
Код 7302
| Тип | квадроцикли |
| Розмір пакунку | 118х77х74 |
| Вік | 7+ |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Brand | INJUSA |